Daňový servis CB s.r.o.

Vedení účetnictví

jednorázové i průběžné

Společnost Daňový servis CB s.r.o. poskytuje klientům kompletní účetnictví i jednorázové služby v podobě kontroly předběžného účetnictví nebo daňové konzultace. Jejím cílem je přinášet profesionálně vedené účetnictví, které podléhá daňovým a účetním zákonům.

Naše služby

Společnost Daňový servis CB s.r.o. přináší klientům odborné daňové poradenství, založeném na letitých zkušenostech, odborných znalostech a především na lidském a slušném přístupu ke každému z klientů
vedeni-uc

Vedení účetnictví zahrnuje

Pečlivě vedené účetnictví je klíčem k prosperující firmě. Právě z toho důvodu poskytujeme svým klientům kvalifikované účetní služby, za kterými stojí léta praxe a znalost těch nejmodernějších účetních nástrojů.
Daňové přiznání bez chyb

Daňové přiznání může být pro mnohé podnikatele velice stresující. Tak jako právní záležitosti svěřujete právníkovi, svěřte daňové záležitosti daňovému poradci. Je to rozhodnutí, které se vám vyplatí.

Ušetříte čas i peníze

Čas je v moderním světě vysoce ceněná komodita. Necháte-li své účetnictví na naší firmě, získáte mnohem větší prostor pro realizaci vlastních nápadů, které mohou přispět k rozvoji vaší společnosti.

Data v bezpečí

Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Důvěru bereme jako základní kámen každé spolupráce. Plně respektujeme zásady GDPR. Z pozice daňového poradenství respektujeme povinnost mlčenlivosti vůči záležitostem svěřeným klientem.

Poradíme vám při přípravě daňového přiznání či kontrolního hlášení. Pomůžeme také při specifických transakcích, jako je například restrukturalizace nebo fúze. Neváhejte se na nás obrátit a začněte mít své daně pod kontrolou.