Daňový servis CB s.r.o.

Mzdové účetnictví

Společnost Daňový servis CB s.r.o. poskytuje klientům kompletní účetnictví i jednorázové služby v podobě kontroly předběžného účetnictví nebo daňové konzultace. Jejím cílem je přinášet profesionálně vedené účetnictví, které podléhá daňovým a účetním zákonům.

Naše služby

Společnost Daňový servis CB s.r.o. přináší klientům odborné daňové poradenství, založeném na letitých zkušenostech, odborných znalostech a především na lidském a slušném přístupu ke každému z klientů

Nově od roku 2023 zpracováváme mzdové podklady v systému VEMA od společnosti Seyfor, kdy nabízíme mj. i propojení výstupů z mezd do aplikací na mobilech zaměstnanců. Z důvodu bezpečnosti a GDPR ukládáme také mzdové výstupy na cloudu, kde je má každý klient pod svým heslem kdykoli ke stažení a k dispozici. Nic se neposílá emaily.

mzdy

Mzdové účetnictví zahrnuje

Máte-li ve své firmě zaměstnance, je třeba rozšířit účetnictví o další oddíl, mzdové účetnictví. S ním přichází i nové administrativní úkony, které se promítají do personální agendy zaměstnavatele. Daňový servis CB s.r.o. vám pokryje veškeré povinnosti, které s přijetím zaměstnance přicházejí.
Snažíme se o individuální přístup ke každému klientovi. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce a ochranu personálních dat.